Czas zbrodni

opowiadanie
ROZCZAROWAŁAŚ MNIE, CHRISTINE

Z RECENZJI MARTY ZAGRAJEK (PORTALKRYMINALNY.PL)

„Zaciemnienie inżyniera Ścierniaka” autorstwa Karola Szupryczyńskiego i jego kradzież prądu rozbroiły mnie zupełnie (…). Podobnie zadziałało humorystyczne podejście do zbrodni Roberta Małeckiego w „Rozczarowałaś mnie Christine”, łączące jednocześnie motyw zdrady i siły nienawiści skrzywdzonej kobiety. ”

Opowiadanie „Rozczarowałaś mnie, Christine” zostało nagrodzone w ogólnopolskim konkursie na opowiadanie kryminalne w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu.

Czas zbrodni. Zmyślone kroniki kryminalnego Wrocławia
Polska Kolekcja Kryminalna, tom XIV
Wydawnictwo EMG
Kraków 2015

 

RECENZJE

 


"Oto mamy nowego wojownika o dobro w polskiej literaturze kryminalnej. BRAWO MAŁECKI!"
Katarzyna Bonda

"Małecki to autor, którego poznać powinien każdy fan gatunku."
Wojciech Chmielarz

"Małecki z każdą kolejną książką wyrasta na prawdziwego arcymistrza polskiego kryminału."
Piotr Bratkowski, „Newsweek”

"Małecki z książki na książkę jest coraz lepszy i udowadnia, że prawdziwy z niego kryminalny fachura."
KAWIARENKA KRYMINALNA

Historia Żałobnicy mną zawładnęła! Robert Małecki pociąga za te sznurki wyobraźni, które sprawiają, że przepadamy na dobre!
Sonia Bohosiewicz

Autor z wielkim kunsztem, słowo po słowie, utkał historię Żałobnicy. Wyczekuję więcej takich powieści od Roberta Małeckiego!
Anna Dereszowska
 
Książki

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej robertmalecki.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.