Ekranizacje

Najnowsze informacje o adaptacjach
powieści Roberta Małeckiego
Zapraszam do przeczytania i wysłuchania wywiadów oraz obejrzenia filmów

EKRANIZACJA SERII
O POLICJANTACH
ARCHIWUM X

Aurum Film wykupiło prawa do ekranizacji “Wiatrołomów”, pierwszego tomu nowej serii kryminalnej o policjantach z Archiwum X wydanego przez Wydawnictwo Literackie.

 

EKRANIZACJA ZMORY

Producent Opus Film wykupił prawa do ekranizacji powieści pt. Zmora. Prace nad scenariuszem już ruszyły.

 

EKRANIZACJA
SERII CHEŁMŻYŃSKIEJ

Dom Produkcyjny Wiernik PRO wykupił prawa do ekranizacji trzech powieści z komisarzem Bernardem Grossem. Prace nad scenariuszem do pierwszego tomu cyklu kryminalnego - Skazy - trwają.

Książki

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej robertmalecki.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.