Zapadlina

Trzeci tom serii kryminalnej

o policjantach Archiwum X

ZDRADA ŻYWI SIĘ NAJNIŻSZYMI INSTYNKTAMI, ALE PRAWDZIWY GŁÓD ZASPOKAJA ZBRODNIĄ

Porachunki? Zaginięcie? A może upozorowana śmierć?
Nie szukaj drugiego dna, jeśli nie masz odwagi spojrzeć w głąb siebie.

Niemal pół wieku temu na terenie kopalni w Wapnie po raz pierwszy zapadła się ziemia. Nikt nie zginął, lecz okolica zaczęła przyciągać nieszczęśliwe zdarzenia i pochłaniać tych, którzy mają coś do ukrycia…

Ciała Jacka Malinowskiego nigdy nie odnaleziono. Według oficjalnej wersji śledczych zginął w wypadku. Dwie dekady później kluczowy świadek zmienia zeznania. Komisarz Maria Herman postanawia zbadać tropy z przeszłości.

Równocześnie dochodzi do napaści na miejscowego lekarza. Czy między tymi zdarzeniami istnieją powiązania ukryte głęboko pod ziemią?

Sprawa nabiera rozpędu i pobudza do osobistych porachunków. Zwłaszcza gdy Herman dowiaduje się, że w centrum wydarzeń stoi Olgierd Borewicz – jej niedawny partner.

 

RECENZJE

 


"Oto mamy nowego wojownika o dobro w polskiej literaturze kryminalnej. BRAWO MAŁECKI!"
Katarzyna Bonda

"Małecki to autor, którego poznać powinien każdy fan gatunku."
Wojciech Chmielarz

"Małecki z każdą kolejną książką wyrasta na prawdziwego arcymistrza polskiego kryminału."
Piotr Bratkowski, „Newsweek”

"Małecki z książki na książkę jest coraz lepszy i udowadnia, że prawdziwy z niego kryminalny fachura."
KAWIARENKA KRYMINALNA

Historia Żałobnicy mną zawładnęła! Robert Małecki pociąga za te sznurki wyobraźni, które sprawiają, że przepadamy na dobre!
Sonia Bohosiewicz

Autor z wielkim kunsztem, słowo po słowie, utkał historię Żałobnicy. Wyczekuję więcej takich powieści od Roberta Małeckiego!
Anna Dereszowska
 
Książki

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej robertmalecki.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.