Foto

Laureat Nagrody Wielkiego Kalibru
i nagrody Kryminalnej Piły
Zapraszam do przeczytania i wysłuchania wywiadów oraz obejrzenia filmów

DLA MEDIÓW

 

Licencja CC-BY-NC-ND

(zezwala się na kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie dzieła i wszelkich jego pochodnych w celach niekomercyjnych pod warunkiem umieszczenia informacji o twórcy; niedozwolone jest zmienianie dzieła i tworzenie na jego bazie pochodnych)

 

Fot. Marta Machej

POBIERZ KOMPLET ZDJĘĆ  (183 MB)

 

Fot. Pracownia Męskich Portretów

POBIERZ KOMPLET ZDJĘĆ  (48 MB)

 

Fot. Zuza Krajewska / Warsaw Creative

POBIERZ KOMPLET ZDJĘĆ  (24 MB)

 

Fot. Mikołaj Starzyński

POBIERZ KOMPLET ZDJĘĆ  (86 MB)

 

Fot. Łukasz Piecyk

POBIERZ KOMPLET ZDJĘĆ (106 MB)

 

Książki

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej robertmalecki.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.