Żałobnica

Autor z wielkim kunsztem, słowo po słowie, utkał historię Żałobnicy. Wyczekuję więcej takich powieści od Roberta Małeckiego!

Anna Dereszowska

ZMARLI ZAWSZE ZABIERAJĄ TAJEMNICE DO GROBU. ALE TERAZ ZROBILI WYJĄTEK

Gdyby to był idealny związek, Anna jeszcze długo nie wyszłaby z żałoby po wypadku męża i pasierbicy.
Ale to nie było idealne życie. Ani idealne małżeństwo.
Anna bowiem nie była idealną żoną i macochą. W pogoni za szczęściem mogła znieść wiele, jednak śmierć bliskich zniszczyła wszystko z siłą sztormu.
Żałobnica, piękna kobieta po trzydziestce, dziedziczy po śmierci męża świetnie prosperujące przedsiębiorstwo i spory majątek.
Niestety skrywane głęboko tajemnice po latach wypływają na wierzch i Anna orientuje się, że ktoś zaczyna manipulować jej życiem. Kobietę zalewa fala strachu, ale zanim wpadnie w nieprzeniknioną toń, będzie musiała stawić czoła mrocznej przeszłości.
I zrobi to.
Tym bardziej, że ukrywa jeszcze jeden sekret…

 

HIPNOTYZUJĄCY THRILLER O SAMOTNOŚCI, SILE RAŻENIA KŁAMSTW I TOKSYCZNEJ PRZYJAŹNI, KTÓRA KARMI ŻĄDZĘ ZEMSTY. 

 

RECENZJE

 


Autor z wielkim kunsztem, słowo po słowie, utkał historię Żałobnicy. Wyczekuję więcej takich powieści od Roberta Małeckiego!
Anna Dereszowska

Historia Żałobnicy mną zawładnęła! Robert Małecki pociąga za te sznurki wyobraźni, które sprawiają, że przepadamy na dobre!
Sonia Bohosiewicz

Robert Małecki potwierdza Żałobnicą, że gra w kryminalnej Lidze Mistrzów, do której niewielu pisarzy ma wstęp.
Piotr Bratkowski, „Newsweek”

Paranoiczny i oniryczny thriller, w którym powolne odkręcanie pozacieranej taśmy pamięci głównej bohaterki okazuje się fascynujące…
Marta Bratkowska, „Książki. Magazyn do Czytania ”
Książki

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej robertmalecki.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.