Koszmary
zasną ostatnie
(2018)

NAWET SIĘ NIE ZORIENTUJESZ, kiedy akcja tej książki POCHŁONIE CIĘ BEZ RESZTY ...

Ryszard Ćwirlej

MATERIAŁ WYDAWCY

Mroźny luty 2017 roku. Podczas śnieżnej zawieruchy Marek Bener rozpoczyna poszukiwania ofiary mobbingu i chorującego na depresję Jana Stemperskiego. Mężczyzna zapewne targnął się na życie, dlatego dziennikarz zamierza szybko odnaleźć jego zwłoki i rozbroić własną, wciąż tykającą bombę problemów. Parę miesięcy wcześniej dostał zdjęcie, które zrujnowało go psychicznie, a teraz trzyma w rękach kolejne. Owładnięty strachem i sparaliżowany niemocą powinien stanąć do walki, której stawką będzie prawda o losie jego zaginionej żony. Ale Bener sam już nie wie, czy – w obliczu nowych faktów – woli poznać tę prawdę, czy śnić wciąż na nowo te same koszmary…

„Koszmary zasną ostatnie” to trzeci tom toruńskiej trylogii kryminalnej. Premiera już 18 kwietnia 2018. Powieść ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona, a poleca ją Ryszard Ćwirlej!

 

BOOKTRAILER PROMUJĄCY POWIEŚĆ „KOSZMARY ZASNĄ OSTATNIE”

 

WYWIADY / MEDIA

PRZEJDŹ DO PODSTRONY WYWIADY/MEDIA

 
 

RECENZJE

 


"Małecki z książki na książkę jest coraz lepszy i udowadnia, że prawdziwy z niego kryminalny fachura."
Kawiarenka kryminalna

"Przez trzy części serii obserwujemy jaką transformację przechodzi bohater, Marek Bener, ale zmienia się nie tylko on. Rozwija się też autor. Teraz to naprawdę pierwsza liga gatunku."
Hania Wittstock, „Mroczne oblicze Torunia w kryminale Małeckiego”, Gazeta Pomorska 17.04.2018

"Koszmary zasną ostatnie, to książka mroczna, zagmatwana, grzebie w psychice i zmusza do wytężania szarych komórek. Nic nie jest podane jak na tacy."
Na czytniku

"Najnowsza powieść Roberta Małeckiego (…) stanowi (..) najlepszą, najbardziej intrygującą i najlepiej napisaną pod kątem warsztatowym książkę w dotychczasowym dorobku tego autora."
I, po lekturze

"Małecki z książki na książkę pisze coraz lepiej!"
Subjectively about books

"Z każdym tomem było widać postęp w warsztacie pisarskim autora. Pierwsza część była dla mnie bardzo dobra, druga jeszcze lepsza, a ‘Koszmary zasną ostatnie’ okazały się mistrzostwem!."
Damianoo czyta

"Styl Roberta Małeckiego z powieści na powieść coraz bardziej mi imponuje i rozbudza apetyt na więcej. Autor pokazał, że dzięki ciężkiej pracy można w krótkim czasie awansować do grona najlepszych pisarzy kryminalnych."
Lustro rzeczywistości

"Powiem jedno „Koszmary Zasną Ostatnie” to zwieńczenie dzieła idealnego, jedynego w swoim rodzaju brylantu, dzięki któremu Robert Małecki bryluje na salonach kryminalnych tuzów."
Czyt-NIK
 
Książki

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej robertmalecki.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.